Aktuality

Známe datum 4. ročníku plesu pro rok 202010. 5. 2019

Známe datum 4. ročníku plesu pro rok 2020

JIž známe datum příštího ročníku plesu a lze říci, že vyšlo skutečně jedinečně !

Zobrazit více
3. ročník Jarního plesu podnikatelů je již minulostí10. 5. 2019

3. ročník Jarního plesu podnikatelů je již minulostí

Děkujeme všem účastníkům a také všem, kteří se o průběh plesu zasloužili. Největší zásluhu na hladce probíhajícím programu a celkové organizaci měla agentura Stylové svatby Radka Bulanta a Pavly Hybšmanové a také moderátor večera Tadeáš Vaverka.

Zobrazit více
Již brzy!!!2. 4. 2019

Již brzy!!!

Začínáme za méně než 4 dny, jste připraveni? My ano a už se moc těšíme. Podívejte se na videoreportáže a zavzpomínejte, jak to vypadalo na předešlích ročnících.

Zobrazit více
K Jarnímu plesu podnikatelů už od roku 2017 neodmyslitelně patří společnost G-CAR !4. 3. 2019

K Jarnímu plesu podnikatelů už od roku 2017 neodmyslitelně patří společnost G-CAR !

JAK SE SKVĚLE V ŽIVOTĚ BAVIT? To je jednoduché. Je potřeba mít kolem sebe ty správné lidi. A jezdit v autech, na které je spolehnutí a jsou cenové výhodná🚗🚙👍👍👍My jsme tyto dvě věci spojili dohromady 😉

Zobrazit více
První billboard již propaguje naše partnery26. 2. 2019

První billboard již propaguje naše partnery

V těchto dnech vrcholí propagace plesu a tím i našich partnerů. Jedním z nástrojů, jak dáváme o blížícím se plesu vědět, je i billboard na frekventovaném místě v Českých Budějovicích.

Zobrazit více
Partnerem plesu společnost Praktikum - čemu se náš nový partner věnuje?26. 2. 2019

Partnerem plesu společnost Praktikum - čemu se náš nový partner věnuje?

💥💥💥MÁME VELIKOU RADOST PŘEDSTAVIT VÁM JEDNOHO Z HLAVNÍCH PARTNERŮ JPP 2019!!!💥💥💥 Děkujeme za spolupráci Filipovi Junkovi a jeho společnosti Praktikum.👉👉👉https://www.snamibezpecne.cz/ JSOU TO PROFÍCI NA KTERÉ JE SPOLEHNUTÍ.

Zobrazit více
Contours - Fitness pro ženy České Budějovice i letos mezi Hlavními partnery plesu!26. 2. 2019

Contours - Fitness pro ženy České Budějovice i letos mezi Hlavními partnery plesu!

Na světě existují dva typy žen: 👉1. TY, KTERÉ NAVŠTĚVUJÍ COUNTOUR FITNESS, JSOU ŠŤASTNÉ, ZDRAVÉ A MAJÍ SUPER POSTAVU... 👉2. A POTOM TY, KTERÉ TAM NECHODÍ...... DO KTERÉ Z TĚCHTO SKUPIN BYSTE CHTĚLY PATŘIT VY MILÉ DÁMY? 😉😄

Zobrazit více
Mezi hlavní sponzory Plesu se zařadil další silný partner - EDO finance26. 2. 2019

Mezi hlavní sponzory Plesu se zařadil další silný partner - EDO finance

PENÍZE POSILUJÍ CHARAKTER KAŽDÉHO Z NÁS, NA TOM SE URČITĚ SHODNEME 👉Společnost EDO finance👉 https://edofinance.cz/ posílí vaše zabezpečení majetku, investice a optimalizace firemních nákladů. A to může velmi přispět k tomu naplno rozvíjet svůj potenciál.

Zobrazit více
Realitní tým Katky Navrátilové partnerem plesu! Stejně jako v roce 201831. 1. 2019

Realitní tým Katky Navrátilové partnerem plesu! Stejně jako v roce 2018

Stejně jako v roce 2017 a 2018 jsme i letos přivítali mezi partnery Jarního plesu podnikatelů 2019 Realitní tým Katky Navrátilové. Spolu s jejím usměvavým kolegou Jakubem Svobodou tak budou zdobit plejádu našich plesových partnerů a my si toho moc vážíme!

Zobrazit více
Vítáme dalšího hlavního sponzora společnost Energy Bees21. 1. 2019

Vítáme dalšího hlavního sponzora společnost Energy Bees

Společnost ENERGY BEES má kromě velmi sympatického majitele také smysl pro radost, zábavu chuť podporovat společenské dění v jihočeském kraji. DĚKUJEME ZA SPONZORING JARNÍHO PLESU PODNIKATELŮ 2019

Zobrazit více
Virtuální realita na letošním plese21. 1. 2019

Virtuální realita na letošním plese

Virtuální realita nemá využití pouze pro zábavu, ale i pro osobní rozvoj. Užijte si tak na JPP 2019 virtuální realitu pro zábavu! Pomalu poodkrýváme program plesu a virtuální realita bude hodně zajímavou a lákavou atrakcí. Komu za tuto atrakci vděčíme?

Zobrazit více
Vítáme hlavního sponzora MSU Holding a.s.21. 1. 2019

Vítáme hlavního sponzora MSU Holding a.s.

Děkujeme Matěji Staňkovi a MSU Holding a.s. za podporu letošního Jarního plesu podnikatelů v Českých Budějovících. Společně se těšíme nejen na ples, ale i na možnosti vzájemné spolupráce. Společnost MSU Holding vítáme mezi HLAVNÍMI SPONZORY PLESU.

Zobrazit více
Předprodej lístků zahájen19. 11. 2018

Předprodej lístků zahájen

Dnes jsme oficiálně zahájili předprodej lístků na Jarní ples podnikatelů 2019. Máte tak jedinečnou možnost si v předstihu zajistit účast na této výjimečné akci roku 2019. Lístky můžete zakoupit jako vhodný vánoční dárek - ozvěte se nám co nejdříve :)

Zobrazit více
Plesový tým pracuje na novém ročníku!7. 11. 2018

Plesový tým pracuje na novém ročníku!

Tým Jarního plesu podnikatelů už pilně pracuje na přípravách ročníku 2019 a jedním z hlavních témat je podpora našich partnerů a sponzorů. Ples se těší skvělé návštěvnosti a chceme tak rok od roku zvedat jeho prestiž a zlepšovat program.

Zobrazit více
Spuštění webu2. 10. 2018

Spuštění webu

Po delších přípravách jsme spustili nový web Jarního plesu podnikatelů. Na webu stále pracujeme a informace stále doplňujeme, abyste zde našli vše potřebné. 

S pozdravem tým JPP